
Знищувач комах Delux AKL-31
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: Delux AKL-31
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Пастка для комах Delux AKL-31
Розряд струму на сітці приладу серйозне рішення в боротьбі з літаючими комахами. Пристрій оснащений ультрафіолетовою лампою і призначений для приміщень до 100м2
Перед тим, як купити лампу від комарів для будинку чи вулиці, необхідно заздалегідь визначити площу приміщення, в якій вона буде використовуватися, оскільки подібні пастки зазвичай мають від однієї до 4 ламп, сумарна потужність яких багато в чому визначає величину площі, на якій прилад буде ефективним.
Приваблює пастка комах спеціальними інсектицидними ультрафіолетовими лампами. На шляху до ламп комахи неминуче наштовхуються на сітчасту перешкоду під електричною напругою. Саме воно й убиває шкідників, що падають на піддон.
Дизайн электроловушки підійде до будь-якого інтер'єру. Акуратна підвісна лампа з лотком для збору, знищуючи літаючих особин збирає їх останки, які потім утилізуються у зручний час.
Буде відмінним рішенням для офісу, кафе, магазину або домашнього використання.
Технічні характеристики:
Потужність: 30W
Площа дії: 100м2
Джерело світла: інсектицидна лампа
Кількість джерел світла: 2шт
Цоколь: G13
Напруга живлення: 220-240V
Ступінь захисту: IP20
Термін служби: 30000часов
Кут розсіювання: 120°
Гарантійний термін: 12мес.
Розміри:
Довжина: 490мм
Висота: 285мм
Вага виробу без упаковки: 2.25 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Площа дії: | 100 м2 |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 2.25 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 285мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 30W |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 490мм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін служби, год: | 30 000 год |
- Ціна: 1 700 ₴



