
Знищувач комах Delux AKL-12
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: Delux AKL-12
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Пастка для комах Delux AKL-12
Розряд струму на сітці приладу серйозне рішення в боротьбі з літальними комахами. Пристрій обладнаний ультрафіолетовою лампою й призначений для приміщень до 30 м2
Перед тим, як купити лампу від комарів для дому або вулиці, необхідно заздалегідь визначити площу приміщення, у якій вона буде використовуватися, позаяк такі пастки зазвичай мають від однієї до 4 ламп, сумарна потужність, яких багато в чому та визначає Розмір площі, на якій прилад буде ефективний.
Привертає пастка комах спеціальними інсектицидними ультрафіолетовими лампами. На шляху до ламп комахи неминуче відштовхуються на сітчасту перешкоду під електричною напругою. Саме він і вбиває шкідників, які падають на піддон.
Дизайн електроловниці підійде до будь-якого інтер'єру. Акуратна підвісна лампа з лотком для збору, знищуючи особин, що літають, збирає їхні останки, які потім утилізуються в зручний час.
Буде чудовим рішенням для офісу, кафе, магазину або домашнього використання.
Технічні характеристики:
Потужність: 6W
Площа дії: 30м2
Джерело світла: інсектицидна лампа
Кількість джерел світла: 1 шт
Цоколь: G5
Напруга живлення: 220-240V
Ступінь захисту: IP20
Термін служби: 30000 годин
Кут розсіювання: 120°
Гарантійний термін: 12 міс.
Розміри:
Довжина: 125 мм
Висота: 275 мм
Вага виробу без упаковки: 0.5кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1 м. |
| Площа дії: | 30 м2 |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 0.61 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 280мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 6W |
| Тип цоколя | G5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | чорний мат. |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 130мм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін служби, год: | 30 000 год |
- Ціна: 600 ₴



