
Лампа Діодна "GLOBE-16" 16W 4200К E27
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 001-019-0016-061
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 16 W |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Тип цоколя | E 27 |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Світловий потік | 1400 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 200° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Розміри (ДхШхВ) | 138мм*95мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
- Ціна: 150 ₴


