
Світлодіодний світильник чорний GAMA-60 60 W 6400 K
400 ₴
- В наявності
- Код: 052-006-0120-025
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 60 W |
| Аналог лампи розжарювання | 480 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 4500 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кут розсіювання | 120° |
| Світловий потік | 4500 lm |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 1200 мм * 62 мм * 24 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 400 ₴


