
Підсвітка дзеркал-картин чорна LED "FLAMINGO-8" 8W 4200K
900 ₴
- В наявності
- Код: 040-001-0008-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 100-250V/50-60Hz |
| Світловий потік | 450 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 400мм х 45мм х 185мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | з кнопкою |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
- Ціна: 900 ₴


