
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник в дві сторони BAT 6 вт
550 ₴
- В наявності
- Код: BAT6
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 6 W
Робоча напруга 85-265V/50-60Hz
Світловий потік (лм) 335 Lm
Колірна температура, К 4200 К
Ступінь захисту IP IP 54
Колір чорний
Термін служби 30000 год.
Розміри (ДхШхВ) 155мм*70мм*45мм
Тип світлодіодів COB LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 550 ₴



