
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник в дві сторони Твист 12 вт
1 000 ₴
- В наявності
- Код: TWIST-12
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 12 W
Робоча напруга 85-265V
Світловий потік (лм) 821 lm
Колірна температура, К 4200 К
Кут розсіювання 120 °
Ступінь захисту IP IP 65
Матеріал корпусу метал
Колір чорний
Термін служби 30000 год.
Розміри (ДхШхВ) 170мм х 80мм х 53мм
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
Додатково Світить у три сторони
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 7 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 1 000 ₴




