
Гірлянда штора Феєрверк 5 пучків 500 Led 3 метри
650 ₴
- В наявності
- Код: Фейерверк М
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда штора Феєрверк широко використовується для прикраси до Нового Року, свят, фестивалів та ювілеїв. Використовується як зовнішній або внутрішні додаткове прикраса, 8 режимів світіння: повільне світіння, спалах і згасання, миготіння і просто як світильник.
Використовується для виготовлення своїми руками різних декоративних деталей: букети, феєрверки, форми навколо рослин, меблів та інших об'єктів.
Довжина штори 3 метра, є можливість послідовного підключення декількох гірлянд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Напруга | 220 В |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 500 шт. |
| Колір світіння | Мікс |
| Довжина шнура живлення | 1.3 м |
| Форма лампочки | Крапля |
| Кількість ламп | 500 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Висота | 500 мм |
| Колір ламп | |
| Колір ламп | Мікс |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oskar |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 500 шт. |
| Кількість світлодіодів | 500 шт. |
| Форма лампочки | Крапля |
- Ціна: 650 ₴



