
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник в дві сторони Протон 8 вт білий
825 ₴
- В наявності
- Код: MAXUS 8led
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний або фасадний вологозахищений світлодіодний світильник в дві сторони Протон 8, можна використовувати, як в приміщенні так і на вулиці.
Перевага даної моделі можна змінити колір свічення: теплий, холодний, нейтральний| Характеристика товару | |
| Бренд | MAXUS |
| Потужність | 8 W |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 400 Im |
| Колірна температура, К | 3000к, 4200к, 6400к |
| Кут розсіювання | 600° |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 100 мм * 40 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 100 мм |
- Ціна: 825 ₴







