
Вулична ретро гірлянда CARNAVAL-F10 10 метрів
750 ₴
- В наявності
- Код: CARNAVAL-F10
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Декоративне освітлення та приємна атмосфера не змусять чекати з вуличним світильником CARNAVAL-10.
Якщо ви шукаєте вуличну гірлянду для оформлення розважальної зони кафе, ресторану, паркової території або внутрішнього двору у себе вдома, підвісний світильник CARNAVAL – це поєднання якості, стилю та затишку.
Вулична гірлянда зі світлодіодними лампами, відмінно підійде для декоративного підсвічування.
Лампи мають приємне світло та відмінно підходять для декорування вечірок, весіль, конференцій та інших урочистостей.
Гірлянда проста та зручна в установці.
Завдяки якісним матеріалам витримує будь-які погодні умови!
Вулична Ретро гірлянда (лампи комплектуються окремо) - гірлянда яка чудово підходить для декорування будь-яких архітектурних споруд або для створення «перетяжок» між опорами освітлення або деревами.
Лампи в комплекті: немає
Колір кабелю: чорний провід
Можливість з'єднання: так
Кількість патронів: 10 шт
Довжина: 10м.
Клас захисту: IP65 (вулична гірлянда)
Тип цоколя: E27
Перетин дроту: 2х 0.94 мм2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Упаковка | Пакет |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип пристрою | Гірлянда вулична |
| Довжина гірлянди | 10 м |
| Колір шнура | чорний |
| Тип харчування | 220В (мережа) |
- Ціна: 750 ₴







