
Пастка знищувач мух, проти молі, комарів. Електрична мухобойка на 60 м2
850 ₴
- В наявності
- Код: LEBRON 20
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Знищення комах LEBRON 20
Знищувачі комах застосовуються для знищення комах - комарі, мухи та іншої дрібної літаючої живності. Встановлена в прилади інсектицидна лампа своїм свіченням приваблює комах, які пролітаючи до неї через ґрати під напругою (близько 3000В) гинуть від електричного розряду. Загиблі комахи потрапляють у спеціальний піддон, з якого легко видаляються. Світильники можуть застосовуватись у побутових, офісних, торгових та виробничих приміщеннях, а також зовні приміщень при забезпеченні захисту від потрапляння вологи.Технічні характеристики:
Сила: 20 W
Площа дії: 60 м2
Напруга на сітці : 2800
Тип джерела світла: спеціальна УФ лампа
Кількість джерел світла: 2 шт. х 10 W
Цоколь: G13/T8
Напруження живлення: 220-240 V
Степінь захисту: IP20
Тип монтажу: Підвісна/переносна
Термін служби: 5000-8 000 годин
Осередок застосування: внутрішні приміщення
Довжина дроту: 1,2 м
Комплектація: Світильник з лампами, ланцюжок для підвішування.
Гарантійний термін: 12 міс.( На лампочки і стартера гарантії немає).
Довжина: 41 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
Вага в упаковці: 3.1 кілограм
Перед тим як купити знищувач комах з ультрафіолетовими лампами, було б добре заздалегідь визначити площу приміщення, в якому вони будуть використовуватися. Такі пастки, як правило, мають від однієї до чотирьох ламп, потужність яких в основному і визначає розмір площі, на якій прилад буде ефективним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Площа дії: | 100 м2 |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 3,1 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Додатково | Світильник з лампами, ланцюжок для підвішування. |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 30 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 850 ₴




