
Світильник на сонячній батареї LED COMBAT 150 W
2 600 ₴
- В наявності
- Код: COMBAT-150
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний консольний COMBAT - виробник Horoz Electric.
Автономний вуличний світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби. Пульт входить в комплект поставки.
ПЕРЕВАГИ ORLANDO COMBAT:
- економічність.
- автономність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий і зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник – 1шт.
- сонячна батарея + кабель – 1шт.
- пульт – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція із встановлення – 1шт.
- упаковка - 1шт.
ГАРАНТІЯ: 24 місяці.
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час зарядки | 4-6 годин (сонячний день) |
| Потужність | 150 W |
| Світловий потік | 1400 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 50 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 415мм х 127мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | Пульт дистанційного керування, без стійки у комплекті |
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
- Ціна: 2 600 ₴










