
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник Протон 8 ватт
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 8led
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний або фасадний вологозахищений світлодіодний світильник Протон 8, PROTON-8 від торгової марки Хороз електрик, HOROZ ELECTRIC можна використовувати як в приміщенні так і на вулиці
| Характеристика товару | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 8 W |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 720 Im |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | чорний |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 95 мм * 50 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | Horoz Electric |
- Ціна: 1 000 ₴





