
Світильник для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: VOAR-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Опис товару Світильник для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт:
Світильник для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт — необхідний прилад для тих, хто не хоче зустрічатися з комахами (напр. комарами або мухами) або для приміщень, де це зумовлено санітарними нормами, наприклад: продуктові магазини, гуртопіти ітп.
Цей антимоскітний світильник виділяється низкою технологічних особливостей, як-от: невелика потужність усього 30 в 30 м та ефективна площа оброблення в 100 кв. м.
Лампи, встановлені у світильнику для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт, приваблюють комах своїм випромінюванням, яке повністю безпечне для людини.
Важливо, що напруга розряджання між електродами, що вбивають комах, може досягати 1,4 кВ, що може бути небезпечно для людей.
Піддон для комах легко знімається й очищається. Пристрій комплектується метровим кабелем живлення, ланцюжком із карабінами для підвішування та вимикачем.
Ми здійснюємо доставку в Україні, а також самовоз у Києві.
У разі виникнення додаткових питань або для купівлі звертайтеся до нашого відділу продажів зручним для вас способом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Площа дії: | 100 м2 |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 3,1 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Додатково | Світильник з лампами, ланцюжок для підвішування. |
| Висота | 520 мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 30 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 530 мм |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 100 ₴




