
Світильник-спот MEYAN-R чорний
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 015-029-0001-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
| Тип обладнання: | Точковий світильник |
| Тип колби джерела світла: | MR16 |
| Напруга: | 220-240 В |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | MR16 |
| Потужність | Макс 50W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри | 92 мм /42 мм |
- Ціна: 140 ₴



