
Світлодіодний світильник трековий VARNA-36 36W білий
650 ₴
- В наявності
- Код: 018-026-0036-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VARNA
Загальна інформація
Трековий світильник VARNA досконалий освітлювальний прилад для внутрішнього освітлення, виробництва компанії Horoz Electric (Туреччина). Гарантійний термін становить 2 роки.
Світильник трековий серії Varna стане чудовим дизайнерським акцентом в інтер'єрі.
Матеріали та кольори
Трековий світильник VARNA — освітлювальний прилад, в основі якого використовується пластик, у плафоні — скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 24° |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік | 2880 lm |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 175-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 650 ₴


