
Світильник садово-парковий NAR-5 Е27
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 075-016-0005-010
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Піклуючись про освітлення ваших красивих і доглянутих садів і паркових територій,
маємо в нашому списку одну з найпопулярніших лінійок садово-паркових світильників NAR Е27 від Horoz Electric.
Світильник NAR-5 Е27 має гарну форму та впишеться в будь-які ландшафтні ідеї.
Антикорозійне покриття на металевій поверхні корпусу ефективно запобігає корозії.
Завдяки стандартному патрону E27 ви можете використовувати як світлодіодні, так і енергоощадні лампи.
Високий ступінь захисту джерела світла — IP44 від зовнішнього впливу економить ваш час для догляду за світильниками та гарантує довговічність у використанні.
Світильники NAR-5 Е27 — ідеальне рішення для освітлення прибудинкової території, саду, паркової зони, майданчиків та інших ділянок.
Додатковою перевагою є максимальна простота в монтажі світильників.
Здійснюємо доставку в найближче відділення вашої пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E 27 |
| Колір | чорний |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 44 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 170мм *840мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 1 200 ₴


