
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W чорний 4200К
340 ₴
- В наявності
- Код: 400-011-126
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Світлодіодний світильник вологозахищений AYDOS-20 20W IP65 4200К чорний– довговічний та енергоефективний LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Також важливою особливістю є його надійність, адже корпус AYDOS виготовлений з ударостійкого пластику.
Універсальність і підвищений захист від пилу і вологи дозволяє використовувати даний світильник для внутрішнього і зовнішнього освітлення, закріпивши на стелі або на стіні. Ступінь його захисту IP65, тому він добре підходить для освітлення житлових й адміністративних будівель, допоміжних приміщень, прибудинкових та садових територій, фасадів, тощо. Також рекомендуємо купити вологозахищений світильник AYDOS для освітлення приміщень саун, бань, підвалів, сходових кліток, ліфтових шахт, коридора, під’їздів та інших приміщень з підвищеною вологістю.
Цей LED світильник світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Якщо ви не могли знайти вологозахищений світильник, то AYDOS саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Швидкість увімкнення – вмикаються миттєво та забезпечує стабільне світіння без мерехтінь
⦁ Ступінь захисту IP65 – високий захист від пилу та вологи
⦁ Міцність та надійність – корпус з ударостійкого пластику
Бренд
Teb Elektrik
Потужність
20 W
Аналог лампи розжарювання
160 W
Робоча напруга
230 V
Світловий потік
2000 lm
Колірна температура, К
4200 К
Ступінь захисту IP
IP65
Матеріал корпусу
Пластик
Колір
чорний
Термін експлуатації
30 000 год
Розміри (ДхШхВ)
270.5 мм * 146.5 мм * 78 мм
Тип світлодіодів
SMD LED
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Світловий потік | 2000 lm |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 270.5 мм * 146.5 мм * 78 мм |
| Бренд | Teb Elektrik |
- Ціна: 340 ₴


