
Світлодіодний світильник TETRA/SQ-27 27 W 6400 K
270 ₴
- В наявності
- Код: 052-005-0060-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 27 W |
| Робоча напруга | 165-265V / 50-60Hz |
| Розміри | 600 мм * 74 мм * 24 мм |
| Світловий потік | 1890 lm |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400 K |
- Ціна: 270 ₴


