
Світлодіодний світильник врізний Galaksi-45 45 W 4200K
720 ₴
- В наявності
- Код: 056-002-0045-030
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 45 W |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Світловий потік | 3150 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 595 мм * 595 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 8 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Світловий потік | 3150 lm |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 180-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Термін служби | 25 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Розміри | 595 мм х 595 мм х 8 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 720 ₴


