
Світлодіодний світильник SANDRA-15/XL чорний
650 ₴
- В наявності
- Код: 016-043-1015-060
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодний накладний світильник SANDRA-15/XL — призначений для встановлення на стельові конструкції. Монтаж світильника виготовляється без додаткових врізних отворів, за допомогою монтажу безпосередньо на площину стелі.Світлодіодне джерело світла — освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Суцільна металева основа та високотехнологічне забарвлення, у поєднанні LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SANDRA-15/XL
- потужність: 15Вт
- аналог лампи розжарювання: 120 Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 4200K
- світловий потік: 71050Лм
- кут розсіювання 100°
- під'єднання до мережі: 85-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 100° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Світловий потік | 1050 lm |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185-264V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Світлодіодний світильник накладної |
| Розміри | 162 мм * 180 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 650 ₴



