
Світлодіодний світильник LUNA 3W
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 016-041-0003-030
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізне отвір | 65 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | можна використовувати і як врізний, і як накладної |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри | 70 мм * 14,5 мм |
| Світловий потік | 210 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип | Світлодіодний світильник врізний |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200 K |
- Ціна: 95 ₴


