
Світлодіодний світильник лінійний SIGMA-14 14 W 6400 K
250 ₴
- В наявності
- Код: 052-001-0120-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою, стикуються між собою |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 14 W |
| Робоча напруга | 176-265V / 50-60Hz |
| Розміри | 1156 мм * 30 мм |
| Світловий потік | 1100 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
- Ціна: 250 ₴


