
Світлодіодна підсвітка дзеркал-картин FLAMINGO-4
850 ₴
- В наявності
- Код: 040-001-0004-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДКА ІНФОРМАЦІЯ HL6641L
Підсвітка для картин і дзеркал FLAM NGO-4 — настінний світильник орієнтований на освітлення картин і підсвічування дзеркал.Світлодіодне джерело світла над дзеркалом або картиною, із застосуванням технології LED SMD і POWER COB LED.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ FLAM NGO-4
- потужність: 4Вт
- аналог лампи розжарювання: 32Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 4200K
- світловий потік: 360Лм
- вмикач: так
- під'єднання до мережі: 100-250V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- підсвітка — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з кнопкою |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Світловий потік | 360 lm |
| Потужність | 4 W |
| Робоча напруга | 100-250V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 405 мм * 175 мм * 52 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 850 ₴

