
Світлодіодна лампа лампа для ретро гірлянди
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4w
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Потужність | 4 W |
|---|---|
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Температура світла | 2800 K |
| Робоча напруга | 220 V |
| Можливість регулювання яскравості | Не диммуються |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Світлова віддача | 90 Lm/W |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Форма лампочки | Класична |
| Стан | Новий |
- Ціна: 50 ₴



