
Світлодіодна люстра INNOVA5-40 40W біла
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 019-034-0040-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 40 W |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Світловий потік | 3200 Lm |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 70 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Світловий потік | 3200 Im |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 170-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 1185 мм * 50 мм * 75 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 1 700 ₴




