
Вулична Ретрогірлянда Feron CL50-8 e27, 10 патронів 8 м.
750 ₴
- В наявності
- Код: Feron CL50-8
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-8
Вулична гірлянда Feron CL50-8 (лампи комплектуються окремо) — популярне рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикраса вітрин магазинів, балконів, альтанок тощо.
Має широкий діапазон температур від -20 до +70 °C, що дає змогу використовувати гірлянду в різноманітних умовах. На кожному патроні гірлянди є кільце ущільнювача, захищає від впливу довкілля. Легка та гнучка конструкція, проста в установленні. Гірлянда не потребує додаткових аксесуарів для монтажу, кожен патрон має фіксатори для кріплення. Можна використовувати як із лампами розжарювання, так і зі світлодіодними лампами.
Важливо: максимальна потужність під'єднання 3680W!
Технічні характеристики:
Лампи в комплекті: немає
Цвет кабеля: чорний
Можливість з'єднання: немає
Кількість патронів: 10 шт
Довжина: 8м.
Матеріал оболонки гірлянди: полімер (каучук + ПВХ)
Матеріал дроту: мідь
Матеріал цоколя: латунь
Клас захисту: IP65 (вулична гірлянда)
Напруга: 230V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 3 м. |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Напруга живлення | 230V |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип пристрою | Гірлянда вулична |
| Температурний діапазон: | від -20 до + 70°C |
| Перетин кабелю | 2*0,5мм2 |
| Довжина гірлянди | 8 м |
| Колір шнура | чорний |
| Тип харчування | 220В (мережа) |
- Ціна: 750 ₴



