
Знищувач комах Noveen IKN-20 на 100 м2
2 750 ₴
- В наявності
- Код: Noveen IKN-20
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Знищувач комах N'oveen IKN-20
Інсектицидна лампа призначена для боротьби з літальними комахами. Вона використовується в закритих приміщеннях (офіс, кафе, ресторан, супермаркет), у напівзакритих приміщеннях (веранди, альтанки, тераси), на відкритих майданчиках.
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи можуть працювати безперервно. Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її розташування. Для забезпечення максимальної ефективності дії рекомендується встановити лампу на висоті 1,8-2 м, далеко від інших джерел світла.
Інсектицидна лампа, повністю безпечна для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, ефективно залучаючи комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла, що дає змогу позбутися і великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у непомітний висувний лоток.
Технічні характеристики:
Потужність: 20W
Площа дії: 100м2
Джерело світла: інсектицидна лампа
Кількість джерел світла: 2шт
Цоколь: G13
Напруга живлення: 220-240V
Гарантійний термін: 12 міс.
Розміри:
Довжина: 437мм
Висота: 265мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа дії: | 100 м2 |
| Ширина | 100мм |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 265мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 20W |
| Тип цоколя | G13 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 437мм |
- Ціна: 2 750 ₴


