
Знищувач комах Noveen IKN-18 IPX4
2 150 ₴
- В наявності
- Код: Noveen IKN-18 IPX4
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Знищувач комах N'oveen IKN-18 IPX4
Інсектицидна лампа призначена для боротьби з комахами, що літають. Вона використовується в закритих приміщеннях (офіс, кафе, ресторан, супермаркет), у напівзакритих приміщеннях (веранди, альтанки, тераси), на відкритих майданчиках.
Клас водонепроникності IPX4 дає змогу лампі працювати на вулиці, навіть під дощем.
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи можуть працювати безперервно. Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її розташування. Для забезпечення максимальної ефективності дії рекомендується встановити лампу на висоті 1,8-2 м, далеко від інших джерел світла.
Інсектицидна лампа, повністю безпечна для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, ефективно залучаючи комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла, що дає змогу позбутися і великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у непомітний висувний лоток.
Технічні характеристики:
Потужність: 18W
Площа дії: 100м2
Джерело світла: інсектицидна лампа
Кількість джерел світла: 1 шт
Цоколь: G13
Напруга живлення: 220-240V
Ступінь захисту: IPX4 (защита от бризок)
Гарантійний термін: 12 міс.
Розміри:
Довжина: 175мм
Висота: 330мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа дії: | 100 м2 |
| Ширина | 175мм |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 330мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 18W |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Колір | чорний мат. |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 175мм |
- Ціна: 2 150 ₴


